Lista zakwalifikowanych II st. LXIX OM

W dniu 12 I 2018 na posiedzeniu Komitetu Okręgowego Olimpiady Matematycznej w Krakowie do zawodów II stopnia w okręgu krakowskim zakwalifikowano 98 osób.

1 Jakub Adamek Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
2 Piotr Aksamit Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
3 Michał Antos Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego III
4 Maciej Baczmański Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
5 Piotr Bahyrycz Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego III
6 Dominik Bałaban Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
7 Julia Biały Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
8 Piotr Bobeł Myślenice I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach III
9 Kamil Burkiewicz Bochnia I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni III
10 Dominik Chmura Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza I
11 Aleksandra Cynk Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
12 Jakub Dec Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
13 Paweł Długosz Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego II
14 Miłosz Dobosz Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
15 Jakub Dziarkowski Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
16 Tadeusz Dziarmaga Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
17 Oliwia Dzierża Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
18 Michał Faciszewski Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
19 Jakub Fedak Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
20 Grzegorz Fido Bochnia I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni III
21 Paweł Fijałkowski Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego II
22 Julia Filip Tarnów Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św Kingi w Tarnowie 3
23 Małgorzata Frączek Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
24 Paulina Gacek Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie I
25 Krystyna Gasińska Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
26 Filip Gawron Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III
27 Grzegorz Gawryał Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III
28 Łukasz Gniecki Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego III
29 Daniel Goc Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
30 Jan Guzik Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
31 Aleksander Janczewski Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
32 Iga Janik Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
33 Michał Jarząbczyk Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
34 Piotr Kamiński Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
35 Filip Kamiński Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego II
36 Mikołaj Kardyś Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie II
37 Karolina Klimek Bochnia I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni II
38 Wiktor Kmiecik Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego III
39 Paweł Kolendo Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III
40 Weronika Kołodziejczyk Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
41 Filip Konieczny Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza I
42 Paweł Kopel Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
43 Nikodem Korohoda Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
44 Michał Kosiba Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III
45 Robert Krawczyk Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego III
46 Gustaw Kubala Kraków Zespół Szkół Łączności III
47 Błażej Kubicki Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
48 Maja Kwiatek Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
49 Roman Madej Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
50 Aleksandra Marcinkowska Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
51 Sonia Markowska Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
52 Wojciech Michałek Tarnów I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie II
53 Mateusz Mirecki Kraków Zespół Szkół Łączności I
54 Krzysztof Mrzigod Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
55 Wojciech Mura Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie I
56 Filip Nikolow Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
57 Mateusz Nowak Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
58 Michał Nowak Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
59 Agnieszka Pałka Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
60 Dawid Pastuszka Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza II
61 Piotr Pawłowski Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza II
62 Marcin Pawłowski Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
63 Rafał Pyzik Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza I
64 Piotr Radecki Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego III
65 Piotr Ryłko Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
66 Jacek Salata Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
67 Zofia Salata Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
68 Radzim Sendyka Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
69 Jakub Siuta Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
70 Kinga Słowik Krościenko Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego III
71 Mateusz Słuszniak Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
72 Katarzyna Sobczyszyn Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie I
73 Mateusz Sołtys Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
74 Rafał Spyra Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza II
75 Mateusz Stępniak Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
76 Mikołaj Strzała Rabka I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce Zdroju II
77 Aleksander Strzeboński Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego III
78 Bartosz Suchanek Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie II
79 Dawid Sula Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
80 Filip Synowiec Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
81 Tomasz Ślusarczyk Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
82 Karolina Świerk Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza II
83 Łukasz Tadla Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
84 Adam Tłuczkiewicz Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
85 Krzysztof Tomala Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego III
86 Mariusz Trela Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
87 Bartłomiej Wacławik Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
88 Wojciech Węgrzynek Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
89 Mateusz Wojtulewicz Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego III
90 Szymon Wojtulewicz Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie II
91 Michał Woźny Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II
92 Maria Wysogląd Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
93 Jakub Zając Kraków Zespół Szkół Łączności IV
94 Piotr Zieliński Tarnów III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III
95 Hubert Zięba Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie I
96 Krzysztof Ziobro Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie III
97 Radosław Żak Kraków Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu 3
98 Michał Żelasko Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie II

Serdecznie gratulujemy!!!