Lista zakwalifikowanych do IIst. LXXII OM

W dniu 19 I 2021 na posiedzeniu Komitetu Okręgowego Olimpiady Matematycznej w Krakowie do zawodów II stopnia LXXII Olimpiady Matematycznej w okręgu krakowskim zakwalifikowano 64 ososby.

1 Konrad Armatys III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III LO T Tarnów II
2 Jakub Augustyn III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III LO T Tarnów III
3 Mariam Baghdasaryan V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
4 Hubert Bernacki V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
5 Piotr Boradako V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
6 Mateusz Brylski Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi NLOFKJ Kęty II
7 Maciej Brzozowski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
8 Jan Chatłas V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
9 Kacper Cienkosz V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
10 Jakub Cisło V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
11 Piotr Domagała V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
12 Gabriela Dumańska III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III LO T Tarnów II
13 Szymon Dziewoński V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków I
14 Julia Filip III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III LO T Tarnów III
15 Szymon Gaczoł V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
16 Jakub Gonera V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
17 Jan Gurgul V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
18 Bartosz Hanc V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
19 Michał Hordecki V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
20 Zuzanna Iwan V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
21 Paulina Jabłońska V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków I
22 Kacper Jachym III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III LO T Tarnów II
23 Paweł Jarosz V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
24 Filip Jasionowicz V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
25 Grzegorz Juszczyk V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
26 Robert Kluszczyński V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków I
27 Maja Kokot V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
28 Rafał Krajewski-Siuda V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
29 Karol Kubek III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III LO T Tarnów II
30 Kacper Kuca V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
31 Michał Lipiec V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków I
32 Stanisław Majchrzak III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III LO T Tarnów III
33 Mateusz Mirecki Zespół Szkół Łączności ZSŁ Kraków IV
34 Wiktor Miśkowiec I Liceum Ogólnokształcące I LO SB Sucha Beskidzka III
35 Michał Nożkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej I LO L Limanowa III
36 Kacper Paciorek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
37 Michał Pajda V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
38 Aleksandra Pasieka II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego II LO Kraków III
39 Stanisław Pawelec V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków I
40 Gabriela Pietras V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
41 Jakub Pietraszek III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III LO T Tarnów III
42 Bartosz Procyk V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
43 Jan Radomiński-Lasek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
44 Mateusz Rajs V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
45 Mikołaj Rams V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
46 Szymon Rybski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
47 Grzgorz Ryn V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
48 Krzysztof Salata V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
49 Tymoteusz Siemieniuk V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
50 Stanisław Sieniawski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
51 Witold Sikora V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
52 Anotni Skoczypiec V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
53 Kacper Stankiewicz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie VIII LO Kraków III
54 Witold Strzeboński II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego II LO Kraków III
55 Adrian Świerczek Ogólnokształcące Akademickie Liceum Jezuitów im. Ks. Piotra Skargi SJ OLAJ Nowy Sącz III
56 Izabela Tylek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
57 Emila Waszkiewicz V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
58 Tomasz Wawrzycki I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie I LO Kraków III
59 Jakub Wąs III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza III LO T Tarnów III
60 Maksymilian Wdowiarz-Bilski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
61 Tomasz Więcek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
62 Maciej Ziobro V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków II
63 Radołsaw Żak V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III
64 Bartosz Żbik V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie VLO Kraków III

Serdecznie gratulujemy!!!