Lista zakwalifikowanych do II st. LXXIII OM

 W dniu 18 I 2022 na posiedzeniu Komitetu Okręgowego Olimpiady Matematycznej w Krakowie do zawodów II stopnia LXXIII Olimpiady Matematycznej w okręgu krakowskim zakwalifikowano 104 ososby.

1 Maciej Anioł V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków I
2 Rafał Babski Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Skawina III
3 Andrzej Bachleda-Curuś V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków I
4 Mariam Baghdasaryan V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
5 Paweł Barszcz V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
6 Ksawery Bartman V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
7 Rafał Bawołek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
8 Hubert Bernacki V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
9 Karol Bielaszka III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów III
10 Piotr Borodako V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
11 Szymon Borusiewicz V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
12 Mateusz Brylski Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi Kęty III
13 Maciej Brzozowski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
14 Jakub Cabała I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza Nowy Sącz III
15 Konrad Ciborowski II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków III
16 Maksymilian Czerniak I Liceum Ogólnokształcące Tarnów III
17 Gabriela Dumańska III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów III
18 Hubert Działo V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
19 Szymon Dziewoński V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
20 Szymon Gaczoł V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
21 Mikołaj Gazeel I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków III
22 Wiktoria Grodzka VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie Kraków III
23 Jan Gurgul V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
24 Natalia Hajderek Zespół Szkół Ogólnokształacących w Myślenicach Myślenice III
25 Zuzanna Iwan V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
26 Jakub Izdebski Zespół Szkół Łączności Kraków III
27 Paulina Jabłońska V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
28 Kacper Jachym III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów III
29 Jakub Janiszewski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
30 Adam Jankowski I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków I
31 Tomasz Jędruszak VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące Kraków II
32 Grzegorz Juszczyk V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
33 Kinga Kaim VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie Kraków III
34 Mateusz Kamiński VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie Kraków III
35 Magdalena Kańka V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
36 Kosma Kasprzak V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
37 Robert Kluszczyński V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
38 Maja Kokot V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
39 Krzysztof Kosiorowski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
40 Dawid Kowalski VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące Kraków III
41 Mateusz Król II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków III
42 Karol Kubek III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów III
43 Karolina Kulas III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów III
44 Mateusz Kursa V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
45 Wojciech Kusztal V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
46 Konrad Leżoń I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków I
47 Michał Lipiec V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
48 Katarzyna Ludwa V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
49 Maciej Luty V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
50 Mikołaj Madej V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
51 Augustyn Majtyka Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące Kraków III
52 Maciej Makowski II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków III
53 Michał Malik I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków II
54 Jacek Markiewicz III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów III
55 Filip Maziarka III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów II
56 Hubert Miklas VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie Kraków III
57 Jakub Moskal V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
58 Tomasz Musiał Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu Oświęcim III
59 Jakub Nartowski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
60 Daniel Nowak V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
61 Urszula Obirek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
62 Bartosz Opioła III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów II
63 Karol Orkisz Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie Kraków III
64 Kacper Paciorek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
65 Stanisław Pawelec V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
66 Jan Pawlik Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące Kraków III
67 Antoni Pierzchała V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków I
68 Gabriela Pietras V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
69 Miłosz Płatek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków I
70 Bartosz Procyk V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
71 Kacper Proniewski I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków III
72 Magdalena Pudełko V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków I
73 Jan Radomiński-Lasek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
74 Andrzej Radziszewski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
75 Mateusz Rajs V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
76 Mikołaj Rams V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
77 Patryk Rosół III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów I
78 Szymon Rybski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
79 Grzegorz Ryn V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
80 Bartłomiej Sabat V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
81 Krzysztof Salata V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
82 Mikołaj Satora V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków I
83 Bartosz Sendor Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące Kraków III
84 Milena Serwatka VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące Kraków III
85 Tymoteusz Siemieniuk V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
86 Witold Sikora V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
87 Tomasz Smyda Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Muszynie Muszyna III
88 Adam Szancer V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
89 Maria Szarata V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
90 Michał Szargan V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
91 Mateusz Szmuksta I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków III
92 Łukasz Trzos V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
93 Franciszek Urbański II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków III
94 Jan Valette V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
95 Emilia Waszkiewicz V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
96 Maksymilian Wdowiarz-Bilski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
97 Mateusz Węgrecki III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów III
98 Kacper Węgrecki III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów III
99 Tomasz Więcek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
100 Eryk Wójtowicz V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków II
101 Bartosz Zabdyr I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego Olkusz III
102 Filip Zieliński II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Kraków III
103 Maciej Ziobro V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III
104 Aleksandra Zwonek V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków III

Serdecznie gratulujemy!!!